Графік роботи
Щоденно: 10.00 - 23.00

Піньята на Свято

Як замовити піньяту

  • Срочно купити піньяту у нас можливо з наявності яку уточняйте за номером 050-500-40-62.
  • Замовити піньяту нашого дизайну 1-2дня.
  • Товщина піньяти залежить від кількості дітей які будуть приймати участь у веселощах та їх віку.
  • Ціни на фігурні, цифри та інші нестандартні піньяти уточняйте.
Всередині конфетті-метафан, блискучі стрічки та повітряні кульки. Також робимо отвір, щоб батьки могли самі доповнити піньяту ласощами, брелками, та сувенірами.

Піньяти кулі:
  • Мала піньята: 370 грн
  • Середня піньята: 540грн
  • Велика піньята: 690грн
    Палка-Біта +75грн

Піньята - це драйвова розвага родом з Мексики, яка стала дуже популярна в Америці і з кожним роком все більше стає популярна у нас. Воно й не дивно, адже це дійство заряджає позитивом і дітей і батьків. А скільки радості дітям доставляє вибита начінка піньяти!?..

Як розбивають піньяту?

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Instagram.com/gl_lutsk

Обов'язково дивіться наш Інстаграм 

Відвідавши наш інстаграм, Ви зможете побачити наші Новинки, подивитись актуальні історії. Підпишіться на Нас, щоб слідкувати за новинами? акціями, трендами та всім цікавим, що ми для Вас робимо.

Перейти в Instagam

Куди можна замовити піньяту? Доставка піньяти можлива в Луцьк та по всій Волинській області (Берестечко, Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Любешів, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Ратне, Рожище, Стара Вижівка, Турійськ, Устилуг, Цумань, Шацьк, Рівне, Сарни, Вараш, кузнецовськ, млинів, Здолбунів, Дубно, Кременець, Костополь, Львів, Радехів, Камяна-Бузька, Радивилів, Червоноград, Сокаль, Тернопіль) і навіть по всій Україні.


Перевод.

В какие города мы отправляем пиньяты? Отправка возможна по Луцке и всей Волынской области (Берестечко, Владимир-Волынский, Горохов, Иваничи, Камень-Каширский, Киверцы, Ковель, Любешов, Любомль, Маневичи, Нововолынск, Ратно, Рожище, Старая Выжевка, Турийск, Устилуг, Цумань, Шацк, Ровно, Львов, Тернополь, Радехов, Радивылов, Вараш, Сарны, Млынов, Дубно, Костополь) и даже по всей Украине.