шоу для дітей

Бульбашкове шоу

Бульбашкове Шоу на свято діти завжди очікують з великим нетерпінням. Вони надіються, що в цей день обов'язково станеться, нехай маленьке, але чудо! Найулюбленішим святом дитинства завжди було День Народження. Отже, цей захід потрібно святкувати весело і щоб він по максимуму запам'ятався. В усіх повинно залишитися багато позитивних емоцій і яскравих згадок про цей день.

Замовити Бульбашкове шоу можна за тел.
+38-095-650-00-44

Бульбашкове шоу - це завжди шум, сміх, крики і активні ігри. Так виглядає дитяче щастя. Дитина знаходиться в стані блаженства від бульбашок, які гармонійно переливаються і затамувавши подих наблюдають за бульбашковими фокусами.

Бульбашкове шоу ніколи не забудеться. Незвичайні і яскраві моменти завжди залишаються в пам'яті назавжди у будь - кого. Ваші діти будуть часто згадувати про цей день з теплом та любов'ю.

Не прогавте шанс подарувати дитині свято. Замовлення можна здійснити за телефоном +38095-650-00-44

Бульбашкове шоу на святі будь-якого формату

Райдужне, прекрасне та казкове шоу дозволить прикрасити будь-яке свято. Будь-то День Народження, весілля чи корпоративне свято. Побачивши бульбашки, гості відчують присутність магії в повітрі. Шоу подарує чудовий настрій і надовго збережеться у пам'яті, як щось світле. Мильні бульбашки легко завойовують як дитячі так і дорослі серця. Багато програм, створених у рамках шоу є інтерактивними і дозволяють глядачам впливати на те, що відбувається.

Для замовлення бульбашкового шоу телефонуйте за номером

+38095-650-00-44

Подорож в країну гігантських мильних бульбашок

Ігри та конкурси з мильними бульбашками, можливість побувати всередині кулі-гіганта, у фіналі – мильне морозиво, тістечко, годинник чи браслет кожному.


Для найменших (2 - 5 років)

Юний чарівник

Діти дізнаються секрет "квадратної мильної кулі" і перевірять його особисто, навчаться створювати розчин для мильних бульбашок. А також самостійно зроблять мильні бульбашки та у фіналі влаштують справжній феєрверк для іменинника.


Для молодших школярів (6 - 9 років)

"Bubble Show"

Незважаючи на те, що підлітки дуже бояться здаватися дітьми, вже в середині свята вони забувають про це і ніхто не відмовляється побувати всередині мильної бульбашки і самостійно попускати бульбашки. Дуже часто до нас приєднуються і дорослі!


Для підлітків (10 - 12 років)

замовити

Неонове Бульбашкове шоу

Різноманітність програми шоу мильних бульбашок

Шоу вбирає в себе величезну кількість різноманітних номерів, поєднує в собі музику та освітлення, а також трюки: бульбашка в бульбашці, гігантські мильні кульки, дощ із кульок, людина в кульці, феєрверк з кульок та багато інших. У шоу використовуються кулі будь-яких розмірів.

замовити бульбашкове шоу

Неонові бульбашки - бульбашки, що світяться в ультрафіолеті або шоу "У темряві". Чарівне видовище! Бульбашки схожі на медуз, що світяться, в глибинах океану або на планети в далекому космосі. Ультрафіолетові лампи, білий костюм, світяться бульбашки, паперовий сніг і повна темрява. Це потрібно побачити і здивуватися!!!

Неонове шоу

Шоу в абсолютній темряві

Шоу проходить в абсолютній темряві, завдяки цьому створюється відчуття справжньої казки! Чарівне шоу мильних бульбашок, що світяться, в ультрафіолеті!
Неонові метаморфози і трансформація м'яких прозорих сфер, що світяться, — це шоу на мить змусить повірити в казку.
неонове шоу

Шоу бульбашок під дією ультрафіолету

Більше 15 найкрасивіших професійних трюків та фокусів на основі мильних бульбашок: мильні бульбашки з димом, з вогнем; гігантські мильні бульбашки, величезні шлейфи до 10 метрів завдовжки та всілякі маніпуляції з ними. Перша частина гарантовано заворожує всіх гостей.

неонове шоу

Різнобарвне неонове шоу з переливами

Фото у мильній бульбашці, фото в арці з величезного мильного гіганта. Міні-фотосесія в мильних бульбашках (шикарні фото та емоції, а також - можливість для усіх присутніх на святі надути свію найбільшу у житті мильну бульбашку. Ця енергетика наповнить вас і залишить приємні відчуття.

Замовити Бульбашкове Шоу можна з виїздом по території всієї України

CRM-форма з'явиться тут