Графік роботи
Щоденно: 10.00 - 23.00

Все для дитячого Свята

Майстер класи

МАЙСТЕР КЛАС МРІЇ ДИТИНИ

Ваша дитина мріє малювати графіті, їздити верхи, стріляти з лука, створювати мультики, навчитися грати мелодію на музичному інструменті, дивитися на зорі в телескоп? Подаруйте коханій дитинці на день народження МАЙСТЕР КЛАС її мрії! Найкращий подарунок для сина чи донечки та їх друзів.

Агенція GL-Kids, організує для Вас абсолютно будь-який майстер-клас для Ваших дітей. Знайде та залучить найкращих спеціалістів, втілить в реальність навіть найвибагливіші забаганки.

Телефонуйте прям зараз +38-095-050-03-03

Які можуть бути майстер класи для дітей

Наші майстер класи спрямовані на всесторонній розвиток дитини

Майстер класи з фетру

Дітки своїми руками зроблять іграшки, маски, одежу, прикраси, декорації та інші цікаві речі з фетру та його аналогів. 

Майстер класи з живопису 

Всі види живопису та малювання. Від простого олівця, акварельних фарб до 3D ручок та вуличного 3D графіті.

Майстер класи з Рукоділля 

Ваша дитина любить творити руками? Можливо бажаєте привчити діток до такого роду творчості? Без проблем! Варіантів є багато. 

Кулінарні Майстер Класи

Кулінарія актуальна як для дівчаток так і хлопчиків. Навіть в дорослому житті! Приємно ж коли коханий чоловік влаштує неймовірне 8 березня? А господиня для чоловіка? Привчайте з малечу з дитинства, а ми допоможемо зробити це весело та цікаво.

майстер клас виготовлення годиника

Творчі Майстер класи

Креативність - один з найзатребуваніших навичок в сучасному суспільстві. Там чому б не розвивати це з малку? А як це зробити - у нас є багато пропозицій.

майстер клас по діджеїнгу в луцьку

майстер клас з діджеїнгу

Діджеїнг дуже популярна професія серед молоді, а всесвітні діджеї тримають свої рейтинги не гірше ПОП-Зірок. Чому б дитині просто не спробувати сучасні тренди?
Instagram.com/gl_lutsk

Обов'язково дивіться наш Інстаграм 

Відвідавши наш інстаграм, Ви зможете побачити наші Новинки, подивитись актуальні історії. Підпишіться на Нас, щоб слідкувати за новинами? акціями, трендами та всім цікавим, що ми для Вас робимо.

Перейти в Instagam