Графік роботи
Щоденно: 10.00 - 23.00

Замовити

Пінну Вечірку

Замовити Пінну Вечірку в Луцьку буде чудовим варіантом розваги для проведення свята, щоб вразити всіх. Енергійна музика, чудовий сонячний день, багато піни, усмішок і різнобарв'я емоцій. Все це згуртує та полонить ваш настрій. Білосніжні пінні хмарки різного розміру вкриють собою всіх і все.

Щоб замовити Пінну Вечірку в м. Луцьк телефонуйте за номером
+38-095-050-03-03

Яка ж вона, Пінна Вечірка?

Зі спеціального обладнання відбувається запуск біленької, мильної, пухнастої, приємної на дотик - Піни. З приємним запахом, з переливами різних кольорів, які створюються з допомогою відблиску сонця, а також без жодних слідів на одязі.

Звичайно ж, все дійство супроводжується музичним супроводом актуальних треків, а ще з доповненням світлового оформлення. Всі велеселяться від душі, танцюють і забавляються у пінних вихорах, які заполонили весь танцпол і вкрили собою все навкруги.

Пінна

шоу програма

Розважальна Пінна Програма не залишить Вас байдужими. Адже ми маємо в своєму арсеналі дещо таке, що вас вразить сто відсотково. Тривалість програми вибираєте ви самі. У нас програма на різний бюджет, який залежить від тривалості та потужності роботи, умов, в яких відбуватиметься шоу, додаткових розважальних аспектів, а також дальності місця проведення. Адже до Пінної програми замовляють також діджея, хостес, танцівниць, ведучих і не тільки, все це з використанням додаткових костюмованих атрибутів або апаратури чи реквізиту. Тому все обговорюється індивідуально.

За детальною інформацією телефонуйте за номером телефону +38-095-050-03-03

Пінна

апаратура

Різновиди пінних апаратур, яка підійде для вашого свята.

Пінолейку + Гармату використовують на святі, для проведення пишної, яскравої пінної вечірки. Таке поєднання дає максимальну кількість піни та різноманітність ефекту. Але такі установки звичайно ж можна використовувати і окремо. Усе залежить від кількості людей, масштабності свята, ваших бажань та вашого бюджету.

Пінна лійка

Пінна лійка - генератор піни, що підвішується на висоті 3-6 метрів над землею, і піна згори падає на землю і розпливається по периметру. За короткий час утворюється товстий шар піни (до 2 метрів), що повільно осідає. Піни багато, настрій на висоті, грає танцювальна музика, усі купаються у піні.

Піноконцентрат, який використовується для отримання піни – абсолютно безпечний та гіпоалергенний. Він не дратує очі, не токсичний і зовсім не залишає після себе ніяких слідів, ні на одязі, ні на яких інших поверхнях.

Пінна гармата

Пінна гармата - генератор піни, установка, що нагадує своєю формою ракету. Стоїть на землі та вистрілює піну на висоту до 10 метрів. Піна у вигляді дощу рівномірно лягає на землю, утворюючи рівний шар піни. Висота пінних гірок може досягати 2 метри у висоту.

Піноконцентрат, який використовується, такий же як для Пінної Лійки – абсолютно безпечний та гіпоалергенний. Він не дратує очі, не токсичний. Нагадує звичайний мильний розчин. Без залишків слідів після себе.

Місця проведення

Де ми організовуємо подію

Ми організовуємо Пінну шоу - вечірку на Дні Народження дитячі, дорослі, різноманітні масові святкування міста, на літніх курортах, а також масових івентах будь-якої тематики.

Місцем проведення події може бути приватна територія вашого будинку, спеціальна зона відпочинку (парк, лісова місцевість або спеціально відведена зона), пляж, спеціально облаштована територія.

Щоб уточнити деталі і здійснити замовлення телефонуйте за номером телефону +38-095-050-03-03.

додаткові

шоу програми

Instagram.com/gl_lutsk

Обов'язково дивіться наш Інстаграм 

Відвідавши наш інстаграм, Ви зможете побачити наші Новинки, подивитись актуальні історії. Підпишіться на Нас, щоб слідкувати за новинами? акціями, трендами та всім цікавим, що ми для Вас робимо.

Перейти в Instagam

Замовити Пінну Вечірку в Луцьку та по всій Волинській області (Берестечко, Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Любешів, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Ратне, Рожище, Стара Вижівка, Турійськ, Устилуг, Цумань, Шацьк) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Заказать Пеную вечеринку в Луцке и по всей Волынской области (Берестечко, Владимир-Волынский, Горохов, Иваничи, Камень-Каширский, Киверцы, Ковель, Любешов, Любомль, Маневичи, Нововолынск, Ратно, Рожище, Старая Выжевка, Турийск, Устилуг, Цумань, Шацк) и даже по всей Украине.