Графік роботи
Щоденно: 10.00 - 23.00

шоу для дітей

Бульбашкове шоу

Бульбашкове Шоу на свято в Луцьку діти завжди очікують з великим нетерпінням. Вони надіються, що в цей день обов'язково станеться, нехай маленьке, але чудо! Самим улюбленим святом дитинства завжди було День Народження. Отже, таке торжество потрібно святкувати весело і щоб воно запам'яталося. В усіх повинно залишитися багато позитивних емоцій і яскравих згадок про цей день.

Замовити Бульбашкове шоу можна за тел.
+38-095-050-03-03.

Бульбашкове шоу - це завжди шум, сміх, крики і активні ігри. Так виглядає дитяче щастя. Дитина знаходиться в стані блаженства від бульбашок, які гармонійно переливаються і затамувавши подих спостерігати за бульбашковими фокусами.

Бульбашкове шоу ніколи не забудеться. Незвичайні і яскраві моменти завжди залишаються в пам'яті назавжди у будь-кого. Ваші діти будуть часто згадувати про цей день з теплом та любов'ю.

Не проґавте шанс подарувати дитині свято. Замовлення можна здійснити за телефоном +38-095-050-03-03

Бульбашкове шоу на святі

Райдужне, прекрасне та казкове шоу дозволить прикрасити будь-яке свято. Будь - то День Народження, весілля або корпоративне свято, побачивши бульбашки гості відчують присутність магії в повітрі. Шоу подарує чудовий настрій і надовго збережеться у пам'яті, як щось світле.Мильні бульбашки легко завойовують як дитячі, так і дорослі серця. Багато програм, створених у рамках шоу є інтерактивними і дозволяють глядачам впливати на те, що відбувається.

Подорож в країну гігантських мильних бульбашок

Ігри та конкурси з мильними бульбашками, можливість побувати всередині кулі-гіганта, у фіналі – мильне морозиво, тістечко, годинник чи браслет кожному.


Для найменших (2 - 5 років)

Юний чарівник

Діти дізнаються секрет "квадратної мильної кулі" і перевірять його особисто, навчаться створювати розчин для мильних бульбашок. А також самостійно зроблять мильні бульбашки та у фіналі влаштують справжній феєрверк для іменинника.


Для молодших школярів (6 - 9 років)

"Bubble Show"

Незважаючи на те, що підлітки дуже бояться здаватися дітьми, вже в середині свята вони забувають про це і ніхто не відмовляється побувати всередині мильної бульбашки і самостійно попускати бульбашки. Дуже часто до нас приєднуються і дорослі!


Для підлітків (10 - 12 років)

замовити

Неонове Бульбашкове шоу

Різноманітність програми шоу мильних бульбашок

Шоу вбирає в себе величезну кількість різноманітних номерів, поєднує в собі музику та освітлення, а також трюки: бульбашка в бульбашці, гігантські мильні кульки, дощ із кульок, людина в кульці, феєрверк з кульок та багато інших. У шоу використовуються кулі будь-яких розмірів.

Неонові бульбашки - бульбашки, що світяться в ультрафіолеті або шоу "У темряві". Чарівне видовище! Бульбашки схожі на медуз, що світяться, в глибинах океану або на планети в далекому космосі. Ультрафіолетові лампи, білий костюм, світяться бульбашки, паперовий сніг і повна темрява. Це потрібно побачити і здивуватися!!!

Для здійснення замовлення телефонуйте за номером +38-095-050-03-03

Неонове шоу

Шоу в абсолютній темряві

Шоу проходить в абсолютній темряві, завдяки цьому створюється відчуття справжньої казки! Чарівне шоу мильних бульбашок, що світяться, в ультрафіолеті!
Неонові метаморфози і трансформація м'яких прозорих сфер, що світяться, — це шоу на мить змусить повірити в казку.
неонове шоу

Шоу бульбашок під дією ультрафіолету

Більше 15 найкрасивіших професійних трюків та фокусів на основі мильних бульбашок: мильні бульбашки з димом, з вогнем; гігантські мильні бульбашки, величезні шлейфи до 10 метрів завдовжки та всілякі маніпуляції з ними. Перша частина гарантовано заворожує всіх гостей.

неонове шоу

Різнобарвне неонове шоу з переливами

Фото у мильній бульбашці, фото в арці з величезного мильного гіганта. Міні-фотосесія в мильних бульбашках (шикарні фото та емоції, а також - можливість для усіх присутніх на святі надути свію найбільшу у житті мильну бульбашку. Ця енергетика наповнить вас і залишить приємні відчуття.

Додаткові

Шоу програми

Instagram.com/gl_lutsk

Обов'язково дивіться наш Інстаграм 

Відвідавши наш інстаграм, Ви зможете побачити наші Новинки, подивитись актуальні історії. Підпишіться на Нас, щоб слідкувати за новинами? акціями, трендами та всім цікавим, що ми для Вас робимо.

Перейти в Instagam

Замовити Бульбашкове Шоу в Луцьку та по всій Волинській області (Берестечко, Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Любешів, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Ратне, Рожище, Стара Вижівка, Турійськ, Устилуг, Цумань, Шацьк) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Заказать Шоу мыльных пузырей в Луцке и по всей Волынской области (Берестечко, Владимир-Волынский, Горохов, Иваничи, Камень-Каширский, Киверцы, Ковель, Любешов, Любомль, Маневичи, Нововолынск, Ратно, Рожище, Старая Выжевка, Турийск, Устилуг, Цумань, Шацк) и даже по всей Украине.