Графік роботи
Щоденно: 10.00 - 23.00

Замовити фотозону на Дитяче Свято

Фотозони Луцьк

Якщо для Вас важлива атмосфера на святкуванні дня народження вашої дитини - тоді не обійтись без фотозони, адже вся велика дитяча радість криється в маленьких дрібницях. Дитяча Фотозона в Луцьку є одним з головних факторів який впливає на рівень святкового настрою у дітей та дорослих.

Ми виготовляємо, продаємо то здаємо в оренду найкращі фотозони на будь-який бюджет та на всяке дійство в м.Луцьк. Замовити фотозону можна за тел
+38-095-050-0303

Фотозони бувають самих різних зразків. Найпопулярніші це круглі, квадратні та прямокутні. На сьогоднішній день, модно креативити еліпсами, овалами, полу кругами та іншими геометричними фігурами. Фотозони виконуються в самих різних та всеможливих стилях, від кольорової палітри до видів матеріалів та декорації.

Самі ходові фотозони банерного типу з декораціями повітряних куль з гелієм там різноформатного друку. Це логічно адже такі фотозони досить красиві, а головне відносно бюджетні. Ми виготовляємо будь-які. Наприклад давайте глянемо на різноманітні варіанти.

Банерні Фотозони

Банерні фотозони в Луцьку - самий оптимальний варіант для будь-якого свята. Святкуючи весілля раз в житті люди виділяють високі бюджети, а для кожного року можна обійтися простішими варіантами. Тим більше банерний друк гармонічно вписується на всяке святкування. Ми друкуємо повний банер на замовлення або здаємо в оренду фон та замовляємо текстові наклейки.

Декорації на фотозону

Самий оптимальний варіант для фотозони наприклад для дня народження - орендувати мінімалістичну фотозону та прикрасити її святковим декором. Дешево - а як ефектно. Ми стараємся завжди робити доступні фотозони. Кому треба дорого - вони самі скажуть, а потратити лишні гроші у наших клієнтів завжди є куди-) Тому декор+фотозона - найкращий варіант.

Інші Фотозони

Ми виготовимо фотозони для всеможливих подій. Привітання з хрещенням, випускні, 8 березня, промоакції, події та урочистості, рекламні банери, новорічні фотозони, з днем ангела і т д...

Фотозони на Весілля

Фотозони на весілля можуть бути від самих мінімалістичних до неймовірно дорогих LUXURY фотозон. Все залежить від Вашого бюджета адже, ціни на весільні фотозони коливаються від 5000грн до 100000грн. Тому всі весільні замовлення обговорюються завжди індивідуально.

Замовляйте консультацію за тел +38-095-050-0303

Приклади Фотозони

Ціни на Фотозону

Ціни на фотозону залежать від багатьох факторів, але ми виставимо найпопулярніші варіанти.
Наприклад оренда банера та каркасу для фотозони обійдеться від 1200грн. Оформлення кульками без гелію в середньому 500грн. Гелеві кульки від 25грн за шт. Банер на замовлення від 700грн. Мінімальну але непогану фотозону в комплексі можна взяти за 1500-2000грн, фотозона на достойному рівні обійдеться 2500-3000грн, і до 5000грн це вже зі всіма наворотами.

Більше деталей по телефону +38-095-050-03-03.

Замовити в оренду фотозону в Луцьку та по всій Волинській області (Берестечко, Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Любешів, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Ратне, Рожище, Стара Вижівка, Турійськ, Устилуг, Цумань, Шацьк) і навіть по всій Україні.

Перевод:

Фотозона в Луцке и по всей Волынской области (Берестечко, Владимир-Волынский, Горохов, Иваничи, Камень-Каширский, Киверцы, Ковель, Любешов, Любомль, Маневичи, Нововолынск, Ратно, Рожище, Старая Выжевка, Турийск, Устилуг, Цумань, Шацк) и даже по всей Украине.