До ваших послуг

Оренда Звуку, Світла, Спецефектів

Прокат професійного обладнання в м.Миколаїв. Звук, світло, спецефекти в оренду за найкращими цінами. Щоб замовити - звертайтесь за телефоном +38-095-650-00-44

У нас можна замовити в оренду звук, світло, спецефекти на будь-який захід з гарантованим технічним супроводом. Пропонуємо не тільки прокат, але й інсталяцію та встановлення потрібного облаштування на будь-якій локації. Виїзд по всій Україні!

Про нас

Звук та світло в оренду

Організація заходу - це складний технічний процес, пов'язаний із високими ризиками та великою відповідальністю. Правильний вибір високоякісного звукового і світлового обладнання - головний ключ до грандіозного заходу.

Повний комплекс послуг

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з оренди професійного звукового та світлового обладнання, спецефектів, сценічних комплексів та подіумів, що включає доставку, установку та технічну підтримку від наших фахівців.

Організація під ключ

Маючи обладнання в різних цінових діапазонах та висококваліфікованих спеціалістів, ми гарантуємо найкраще рішення щодо оренди звуку, світла та сцени для будь-якого заходу, який ви організовуєте в режимі "під ключ". Це забезпечує максимальну безпеку, надійність та якість використання обладнання та дозволяє нашим клієнтам бути впевненими у результатах.

оренда звукового обладнання

Чому варто замовити апаратуру саме в нас?

Наша компанія пропонує послуги щодо оренди звуку та світла в Миколаєві для заходів будь-якого масштабу. Головна наша перевага - надання комплексних послуг з оренди звукового та світлового обладнання з доставкою та установкою. Ми також надаємо технічну підтримку на всіх етапах, починаючи з оформлення замовлення та закінчуючи установкою й експлуатацією обладнання. Цим самим наші клієнти вдало заощаджують гроші, не витрачаючись додатково на послуги інших спеціалістів. 

CRM-форма появится здесь
ПОСЛУГИ

ПРОКАТ ЗВУКОВОГО ОБЛАДНАННЯ

звукове обладнання в прокат
Є проблема?

Будь-які урочисті заходи вимагають якісного звукового супроводу. Однак не всі мають можливість придбати дороге професійне обладнання, тим паче це буде недоцільно для одноразового заходу.

звукове обладнання в оренду
Вихід є!

Проте, вихід є - це оренда звукового обладнання. Дана послуга допоможе вам заощадити кошти, отримавши доступ до професійної, сучасної апаратури, яка дозволить організовувати все належно.

замовити звукове обладнання
Ми знаємо що робити!

Наша компанія пропонує взяти в прокат високоякісне сценічне звукове обладнання за доступною ціною. Це легко дозволить вам реалізувати свої плани без зайвих витрат бюджету.

Різновид апаратури

У нас можна орендувати

Ми надаємо в оренду абсолютно будь-які різновиди звукового обладнання: акустичні колонки та мікрофони, сабвуфери, мікшери, беклейн тощо. Індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантуємо.

ПОСЛУГИ

ПРОКАТ світлового ОБЛАДНАННЯ


світлове обладнання в оренду
Правильні акценти

Оренда світлового устаткування відіграє неабияку роль в організації заходу. Саме освітлення допомагає створити гарний настрій запрошеним гостям, реалізувати саму задумку ідеї свята та зробити правильні акценти.

світлове обладнання в прокат
Належний сервіс

Ми діємо не за принципом "самообслуговування", який передбачає лише орендування світлового обладнання, а діємо за принципом роботи "під ключ", який включає ще й доставку та повне сервісне обслуговування.

замовити освітлення сцени
Монтаж і експлуатація

Якість освітлення залежить не тільки від апаратури, а ще й від відповідальних за нього фахівців, супровід яких ми вам також гарантуємо. Пропонуємо не тільки допомогу у виборі світлового обладнання, а також його монтаж та експлуатацію.

звук та світло в оренду
Повноцінна локація

Тому ви не просто орендуєте світлове обладнання у нас, а отримуєте повний комплекс послуги: починаючи з оренди світлового обладнання та закінчуючи організацією повноцінного світлового шоу, яке більше нічого не потребує.

Різновид апаратури

Світлове обладнання

Оренда світла в нашій компанії, крім інших послуг, входить до списку найвигідніших, оскільки таку послугу ми пропонуємо за приємними цінами з передбачною доставкою та встановленням пристроїв. Послуга з оренди світла в Миколаєві допоможе тим, хто організовує концертний виступ чи дискотеку – там оренда професійного світлового обладнання для сцени буде дуже доречною. Ми пропонуємо різнопланове світлове обладнання: світлодіодні прожектори; лазери з мультиплікацією; стробоскопи; світлодіодні "голови".

ПОСЛУГИ

ПРОКАТ спецефектів

спецефекти в оренду
Оригінально

Будь-яке свято можна перетворити й зробити максимально цікавим, додавши освітлення та спецефекти.

замовити звук і спецефекти
Популярно

Спецефекти - це один із головних технічних елементів для організації заходів, де є сцена чи подіум.

ціна на оренду звукового обладнання
Ексклюзивно

З допомогою світла та спецефектів будь-яку програму можна зробити незабутньою та створити відмінний настрій для її учасників.

Сценічне обладнання, звук та світло в м.Миколаїв можна орендувати для будь-яких заходів, включаючи виставки, презентації, шоу, дні народження, відкриття магазинів, дискотеки, концерти, урочисті заходи та весілля.

Висококваліфіковані спеціалісти нададуть вам підтримку у виборі, налаштуванні та тестуванні відповідного обладнання. Ми завжди прислухаємось до ваших побажань та враховуємо специфіку вашого заходу.

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

CRM-форма появится здесь

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити звук, світло та спецефекти в оренду можна в Миколаєві та Миколаївській області (Олександрівка, Арбузинка, Баштанка, Березнегувате, Братське, Веселинове, Вознесенськ, Врадіївка, Доманівка, Єланець, Казанка, Криве Озеро, Миколаїв, Нова Одеса, Новий Буг, Очаків, Первомайськ, Снігурівка, Южноукраїнськ) і навіть по всій Україні.

Замовити в оренду звук, світло, спецефекти на партнерських сайтах

ПАРТНЕРИ